وزنه آسانسور فلزی

وزنه آسانسور فلزی

وزنه گالوانیزه یا وزنه فلزی آسانسور یکی از انواع وزنه های تعادلی است که برای آسانسور استفاده می شود. این نوع وزنه های برای ایجاد تعادل بین وزن کابین و سرنشینان آن به کار می ورد و کاربرد اصلی آن حفظ تعادل و جلوگیری از لرزش کابین می باشد. معروفترین این وزنه ها، وزنه چدنی آسانسور می باشد.

قیمت وزنه فلزی آسانسور

پامیر آسانسور به عنوان تولید کننده اصلی انواع وزنه های آسانسور، بهترین و با کیفیت ترین وزنه های تعادلی آسانسور را با کمترین قیمت به شما ارائه می دهد.
شما می توانید با حذف واسطه ها بصورت مستقیم از ما خرید کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید وزنه تعادلی و وزنه چدنی آسانسور با کارشناسان ما تماس بگیرید. یا از طریق واتساپ پیام دهید.

خط تولید وزنه آسانسور فلزی

پامیر آسانسور بزرگترین خط تولید انواع وزنه های آسانسور را دارد که با بیش از 15 سال سابقه آماده خدمت رسانی به شما می باشد. در ویدیو زیر بخشی از خط تولید وزنه فلزی و طریقه ساخت آنرا مشاهده می کنید.

وزنه های فلزی آسانسور

همانطور که می دانید وزنه های تعادلی، مدلهای مختلفی دارد. که در این مقاله ما به بررسی وزنه فلزی آسانسور می پردازیم. وزنه های فلزی بخاطر ورقه های فلزی که دور بتن کشیده می شود دارای مقاومت بیشتری است و همچنین به دلیل استفاده از ورقه های فلزی، ظاهر زیبایی هم دارد. گرچه ظاهر این وزنه های گالوانیزه اصلا مهم نیست چون در داخل آسانسور توسط کابل وصل می شود و به چشم نمی آید.

وزنه آسانسور تهران

پامیر آسانسور دارای یک دفتر فروش در تهران می باشد. که به کلیه مصرف کننده ها سرویس و خدمات ارائه می کند و در واقع جزو یکی از اصلی ترین تولید کننده گان اصلی وزنه های آسانسور می باشد. شما می توانید برای دریاتف سفارش به کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین می توانید بصورت مستقیم از کارخانه ما تهیه کنید.

خط تولید وزنه آسانسور

یکی از بزرگترین خط های تولید انواع وزنه های تعادلی را شرکت پامیر آسانسور دارد. در ادامه عکس های از خط تولید وزنه تعادلی را به شما نشان می دهم. همانطور که می بینید برای تولید وزنه های فلزی ابتدا باید ورق های آنرا با ابعاد استاندارد برش داد و بعد از آن با دستگاه جوش آنها را جوش می زنیم و سپس بتن های آماده را داخل آن قرار می دهیم. تا بعد از خشک شدن به راحتی بتوان آن را جابجا کرد.

قالب وزنه آسانسور

وزنه های آسانسور قالب های استانداردی دارد که شما می توانید آنرا در همه جا استفاده کنید. اما در برخی ساختمان های به دلیل اینکه آسانسور در یک گوشه ای از ساختمان قرار می گیرد که امکان استفاده از قالب های استاندارد وزنه های تعادلی وجود ندارد به همین دلیل باید در این نوع آسانسور از وزنه های تعادلی غیر استاندارد استفاده کرد.

مراحل انجام کار بدین صورت است که کارشناس بعد از طراحی کابین و فضای آسانسور، ابعاد مورد نیاز وزنه های را اندازه گیری کرده و آنرا به کارشناسان ما ارائه می دهد. سپس کارشناسان ما طبق اندازه های داده شده شروع به طراحی قالب کرده و سپس ابعاد مورد نظر را می سازد.

قیمت وزنه آسانسور بتنی ریل وزنه تعال آسانسور

وزنه های آسانسور قیمت های متفاوتی دارد. و با توجه به نوسان قیمت نمی توان قیمت دقیقی را اعلان کرد. بنابراین شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما قیمت وزنه های را بگیرید.

اما مطمئن باشید که پامیر آسانسور بهترین وزنه های تعادلی آسانسور را با کمترین قیمت به شما ارائه می دهد.

قاب وزنه

قالب های وزنه تعادلی در خط تولید ما مورد استفاده قرار می گیرد. این قالب های اندازه های مختلفی دارد. با توجه به وزن هر کدام از وزنه ها، قالب های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرید. تصاویر زیر شامل انواع قاب وزنه می باشد.

وزنه های آسانسور قالب

قالب های وزنه های گالوانیزه را ابتدا طبق اندازه داده شده آماده می کنند. سپس ورقه های فلزی را با توج به قالب مورد نظر برش می زنیم و سپس توسط دستگاه جوش انرا محکم به یکدیگر اتصال می دهیم تا آماده ریختن بتن داخل آن باشد.

وزنه گالوانیزه سهند

وزنه های گالوانیز در واقع همان وزنه های فلزی هستند. علت اصلی نام گزاری آن هم به دلیل روکش فلزی است که درو این نوع وزنه های کشیده شده است. این وزنه های تعادل فلزی اندازه مختلفی دارد.

کارخانه تولید وزنه آسانسور

کارخانه پامیر آسانسور انواع وزنه های تعادلی را تولید می کند. قیمت مناسب و استاندارد بودن وزنه های گالوانیزه باعث شده تا خیلی از کارشناسان آنرا به عنوان جایگزینی برای وزنه های چدنی و پلاستیکی بداند. مشخصات این وزنه های تعادل به شرح زیر می باشد.

 • وزنه گالوانیزه 57: 40 کیلو گرم و در ابعاد 15*15*57
 • وزنه گالوانیزه 67: 50 کیلوگرم و در ابعاد 15*15*57
 • وزنه گالوانیزه 77: 55 کیلو گرم و در ابعاد 15*15*57
 • وزنه گالواینزه 87: 60 کیلوگرم و در ابعاد 15*15*57
 • وزنه گالوانیزه 97: 70 کیلوگرم و در ابعاد 15*15*57
 • وزنه گالواینزه 107: 80 کیلوگرم در ابعاد 15*15*57
 • وزه گالوانیزه 117: 90 کیلوگرم و در ابعاد 15*15*57
خط تولید وزنه آسانسور
کارخانه تولید انواع وزنه های تعادلی

وزنه های آسانسور گالوانیزه

وزنه های تعادلی پلاستیکی در گذشته بسیار پر کاربرده بوده اما با گذشت زمان به دلیل پوسیدگی و مشکلاتی که در این نوع وزنه های بوجود می آمد وزنه های با روکش فلزی ساخته شده بسیار محکم و پر دوام تر است. این وزنه های از طرف سازمان استاندارد مورد تایید قرار گرفته و به همین دلیل امروز وزنه های فلزی بسیار پرکاربرد می باشد.

قیمت وزنه چدنی آسانسور

خط تولید وزنه آسانسور

یکی از بزرگترین خط تولید وزنه های تعادلی متعلق به شرکت پامیر آسانسور می باشد که انواع وز های 57 تا 117 سانتی متری را تولید می کند. با توجه به استاندارد بودن وزنه ها و کیفیت بالای آن و همچنین قیمت پایین آن بخاطر حذف واسطه ها، شما می توانید با قیمت بسیار مناسبی آنرا تهیه کنید. برای مشاهده ویدیوهایی خط تولید روی لینک کلیک کنید.

قیمت وزنه گالوانیزه آسانسور

با حذف واسطه های شما می توانید این وزنه های تعادلی را به کمترین قیمت تهیه کنید. با توجه به نوسان قیمت ها شما می توانید این وزنه های را با قیمت ها خوبی تهیه کنید. برای دریافت قیمت و خرید کردن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خط تولید وزنه آسانسور

خط تولید انواع وزنه های آسانسور را اگر می خواهید مشاهده کنید می توانید تصاویر که در این بخش قرار داده شده است را با دقت نگاه کنید.
بهترین خط تولید انواع وزنه های آسانسور با 15 سال سابقه که روزانه بیش از هزاران وزنه تولید می کند.

وزن وزنه گالوانیزه

وزنه های فلزی یا گاوانیزه با توجه به ابعاد مختلفی که دارد وزن های متفاوتی نیز دارد که انواع این وزن ها عبارتند از:

 • وزنه گالوانیزه 57 = 40 کیلوگرم
 • وزنه گالوانیزه 67 = 50 کیلوگرم
 • وزنه گالوانیزه 77 = 55 کیلوگرم
 • وزنه گالوانیزه 87 = 60 کیلوگرم
 • وزنه گالوانیزه 97 = 70 کیلوگرم
 • وزنه گالوانیزه 107 = 80 کیلوگرم
 • وزنه گالوانیزه 117 = 90 کیلوگرم

قیمت وزنه آسانسور بتنی

وزنه های گالوانیزه ترکیبی از فلز و بتن است. یعنی داخل این وزنه های بتن قرار دارد و بیرون آن از ورقه های فلزی پوشانده می شود. که این باعث مقاومتر شدن این وزنه های تعادلی می گردد. جنس این وزنه های باید به گونه ای باشد که در زمان استفاده آلودگی ایجاد نکند. به همین علت این وزنه های از جنس فلز و بتن است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان و استعلام قیمت