قیمت وزنه چدنی آسانسور از درب کارخانه

برای ثبت سفارش و یا اطلاع از قیمت وزنه چدنی آسانسور می توانید همین الان با کارشناسان ما تماس گرفته یا در واتساپ در تماس باشید.
شرکت پامیر آسانسور بزرگترین تولید کننده انواع وزن های تعادلی آسانسور می باشد که بیش از 15 سال سابقه دارد.

قیمت روز وزنه چدنی آسانسور

وزنه چدنی آسانسور در حفظ تعادل نقش کلیدی را دارد و عملا بدون وزنه های آسانسور، نمی توان بین طبقات جابجا شد. وزنه آسانسور باعث می شود تا فشار کمتری روی موتورها وارد گردد. مهمترین وظیقه وزنه آسانسور حفظ تعادل و ایمنی مسافران می باشد. بدون وجود وزنه آسانسور، کابین نمی توانست به آرامی بین طبقا جابجا گردد و دچار لرزش می شد که این باعث ایجاد اضطراب در سرنشینان کابین ایجاد می کرد.

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در ساختمانهای بلند نیز استفاده کنید.

اکثر برج ها و ساختمانهای که بالای 7 طبقه می باشند و اکثر ساختمانهای اداری معمولا از وزنه تعادلی چدنی استفاده می کنند زیرا این وزنه های به راحتی طی مرور زمان فرسوده نمی شود و می توانید برای مدت خیلی طولانی از آن استفاده کنید.

اگر که می خواهید فقط یک بار خرید کنید پیشنهاد ما به شما وزنه چدنی می باشد زیرا با یک بار خرید کردن می توانید برای مدت زیادی از آن استفاده کنید.

قیمت روز وزنه چدنی آسانسور

پامیر آسانسور با داشتن بزرگترین خط تولید انواع وزنه های آسانسور به شما این اطمینان را می دهد که می توانید بصورت مستقیم و بدون واسطه از ما خرید کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت می توانید با کارشناسان ما در واتساپ پیام دهید یا تماس بگیرید.

تولید وزنه چدنی آسانسور

خط تولید وزنه چدنی یکی از سخت ترین مشاغل می باشد که نیاز به مهارت خاصی دارد. در ویدیو زیر شما بخشی از خط تولید وزنه چدنی پامیر آسانسور را مشاهده می کنید.

مزایا و معایب وزنه های چدنی آسانسور

هر وزنه تعادلی آسانسور دارای یکسری مزایا و معایب می باشد. که معمولا با توجه به نیاز می تواند هر کدام را انتخاب کرد.
از جمله مهمترین مزایای وزنه چدنی طول عمر بسیار بالای آن می باشد. زیرا در طول زمان خیلی کم فرسوده می شود و برای ساختمانهای بلند و برج ها از این وزنه ها استفاده می کنند تا نیاز نباشد که زود به زود آنها را تعویض کنند.(وزنه فلزی آسانسور )

معایب این نوع وزنه ها، وزن سنگین آن می باشد که هنگام ساخت آن فشار زیادی روی تولید کننده وارد می شود. زیرا این وزنه ها باید بصورت دستی جابجا شوند و نمی توان آنرا جابجا کرد. اگر که به دنبال وزنه تعادلی با طول عمر بالا می باشید حتما از این نوع وزنه ها استفاده کنید.

وزنه چدنی

خریداران و فروشندگان عمده می توانند برای خرید وزنه چدنی در ابعاد و سایزهای مختلغ بصورت عمده و ارزان همین الان تماس بگیرند. در ساخت وزنه چدنی از چدن استفاده می شود به همین دلیل قیمت و وزن این نوع وزنه های تعادلی نسبت به سایر وزنه های فلزی یا پلاستیکی بیشتر می باشد. اما بخاطر مقاومت بالا، کیفیت بالایی دارد.

در آسانسورها بخاطر اینکه تعادل حفظ شود از یکسری وزنه ها استفاده می کنند که معروف به وزنه های تعادلی می باشد هر کدام از این ها دارای مدلهای مختلفی می باشد مانند وزنه تعادلی فلزی، چدنی و پلاستیکی.

وزنه های تعادلی آسانسور چدنی با توجه به ابعاد و نیاز مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا در ساختمانهای که نمی توانند از وزنه ای استاندارد استفاده کنند از این نوع وزنه های استفاده می کنند. در واقع زمانی که نتوان از وزنه تعادلی گالوانیزه استفاده کرده باید از وزنه چدنی استفاده کنند.

وزنه ی چدنی اسانسور اصفهان

وزنه آسانسور با توجه با کیفیت های که دارد وزنه ها و ابعاد متفاوتی دارد و با توجه به ارتفاع ساختمان و تعداد طبقات آن و همچنین اندازه کابین، نوع و قاب وزنه ها متفاوت می باشد.

مشتریان که خارج از تهران می باشد مانند اصفهان، شیراز، مشهد و … می توانند بصورت عمده و با تخفیف ویژه این نوع وزنه ها را از ما خریداری کنند.

خرید عمده وزنه چدنی اسانسور

خریداران عمده و کسانیکه بصورت زیاد نیاز دارند تا وزنه تعادلی تهیه کنند می توانند از ما خرید کنند. زیرا ما با داشتن خط تولید خیلی بزرگ و قیمت بسیار پایین آمادگی خدمت رسانی و تهییه انواع وزنه ها را دارا می باشیم.

وزنه چدنی آسانسور
وزنه آسانسور چدنی

تولید کننده وزنه ی چدنی اسانسور

یکی از بزرگترین تولید کنند های وزنه تعادلی شرکت پامیر آسانسور می باشد که با بیش از 15 سال تجربه در زمینه تولید انواع وزنه های آسانسورتوانسته در این صنعت گام بزرگی را بردارد و شما می توانید نمونه های از کار ما را در تصاویر زیر ببینید.

وزن وزنه ای چدنی آسانسور

این وزنه های با توجه به ابعادی که دارند وزنهای متفاوتی دارند. بعنوان مثال وزنه تعادلی با ابعاد های 67، 77، 87 و 97 با توجه به نیاز مشتریان ساخته و آماده می شود. وزنه این وزنه های چدنی تقریبا بین 42 تا 59 کیلوگرم می باشد. اما با این حال با توجه به نوع سفارش شما این وزنه می تواند کاهش یا افزایش یابد.

قاب وزنه

برای تولید وزنه های چدنی ابتدا قاب آن اندازه گیری می شود و طبق آن قاب چوبی آن برش داده می شود و سپس آنرا روی زمین قرار می دهیم و یک فضای به همان اندازه ایجاد می کنیم و سپس چدن مذاب شده را داخل آن می ریزیم.

بعد از اینکه چدن مذاب شده سرد شود حالت قاب وزنه را به خود می گیرد وسپس این وزنه آماده استفاده می باشد.

فروش قطعات آسانسور

پامیر آسانسور به عنواه بزرگترین تولید کننده انواع قطعات آسانسور آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با کارشناس ما تماس بگیرید.

وزنه چدنی با ابعاد سفارشی

وزنه چدنی دارای ابعاد استانداری می باشد که در آسانسورها استفاده می شود. اما گاهی از مواقع به دلایل مختلف امکان استفاده از وزنه ها با ابعاد استاندارد وجود ندارد.

در چنین مواقعی باید از ابعاد سفارشی استفاده کرد. شرکت پامیر آسانسور قادر به ساخت انواع وزنه های سفارشی با ابعاد مورد نیاز می باشد.

وزنه های چدنی استاندارد معمولا به شرح زیر می باشد.

مشخصات وزنه چدنی اسانسور در ابعاد 27
وزنه چدنی اسانسور در ابعاد 27 مناسب برای متعادل نمودن دقیق تر کابین اسانسور می باشد که می توانید با استفاده از خرید وزنه چدنی اسانسور 27 به تنظیم وزن کابین بپردازید.

مشخصات وزنه چدنی اسانسور در ابعاد 47
وزنه چدنی اسانسور در ابعاد 47 مناسب برای تعداد توقف ۴ و ۵ و ۶ می باشد توانید با قیمت فروش ارزان از ما خریداری نمایید.

مشخصات وزنه چدنی اسانسور در ابعاد 57
وزنه چدنی اسانسور در ابعاد 57 مناسب برای تعداد توقف های ۴ و ۵ و ۶ و ۷ و ۸ نیز می باشد که میتوانید با ابعاد دارای استاندارد از ما تهیه نمایید.

مشخصات وزنه چدنی اسانسور در ابعاد 67
برای تعداد توقف های ۵ و ۶ و ۷ و ۸ از ابعاد 67 وزنه چدنی اسانسور استفاده می شود تا بتواند کابین اسانسور را در حفظ تعادل خود متعادل سازد.

مشخصات وزنه چدنی اسانسور در ابعاد 77
وزن و سنگینی ابعاد 77 وزنه چدنی اسانسور مناسب برای تعداد توقف ۵ تا ۹ می باشد و همچنین برای کابین های بزرگ و دارای فضایی بزرگ می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

مشخصات وزنه چدنی آسانسور در ابعاد 87
یکی دیگر از وزنه های مورد استفاده در حفظ تعادل کابین های بزرگ و تعداد توقف های بیش از پنج توقف وزنه 87 می باشد که می‌توانید از آن برای حفظ تعادل کابین آسانسور استفاده نمایید.

مشخصات وزنه چدنی اسانسور در ابعاد 97
وزن 97 وزنه چدنی اسانسور مناسب برای کابین های اسانسور در تعداد توقف ۷ و ۸ و ۹ می باشد که می توانید قیمت فروش مناسب از ما خریداری نمایید.

مشخصات وزنه چدنی اسانسور در ابعاد 107
برای حفظ تعادل کابین آسانسور های بیمارستانی و یا بزرگ می توانید از وزنه 107 برای حس تعادل کابین های بزرگ ساختمانی و با تعداد توقف بالا نیز استفاده نمایید.

مشخصات وزنه چدنی اسانسور در ابعاد 117
از دیگر وزن های مورد استفاده برای حفظ تعادل کابین های بزرگ در ساختمان ها و بیمارستان ها میتوانید از وزنه چدنی اسانسور در وزن 117 نیز استفاده نمایید.

وزنه آسانسور چدنی

این وزنه های تعادلی در حفظ تعادل کابین نقش حیاتی را ایفا می کند و باعث می شود تا به موتور آسانسور فشار کمتری وارد شود.

نبود تعادل در کابین باعث ایجاد لرزش های می شود که این باعث ایجاد وحشت شده و امنیت افراد را به خطر می اندازد.

مهمترین نکته در استفاده از این وزنه های این است که نباید بصورت سر خود آنها را دست کاری کرد و حتما باید از یک کارشناس و متخصص در این حوزه کمک گرفت.

قیمت خرید و فروش وزنه ی چدنی اسانسور

با توجه به این شرایط اقتصادی کشور پایدار نمی باشد پامیر آسانسور با توجه به نیاز مردم تلاش می کند تا ضمن حفظ کیفیت محصولات خود و همچنین رفاه حال شما مشتریان گرامی قیمت محصولات خود را با کمترین میزان بهره تعیین می کند تا شما بتوانید این محصولات را با قیمت مناسبی خریداری کنید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای خرید و ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تولید وزنه چدنی انواع آسانسور

تولید وزنه های تعادلی چدنی، آسانسور چندین مرحله دارد. در ابتدا باید نوع قاب آن آماده شود و سپس چدن را توسط دستگاه های کوره مذاب میکنیم و بعد از آن داخل این قاب ها قرار می دهیم.

این فرآیند بسیار زمان گیر می باشد اما پامیر آسانسور با داشتن بزرگترین خط تولید انواع وزنه های چدنی می تواند جوابگوی نیاز اکثر مشتریان باشد.

بنابراین با خیال راحت می توانید تمامی وزنه های تعادلی خود را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت دریافت کنید.

وزنه تعادلی آسانسور

در آسانسور برای حفظ تعادل و جلوگیری از لرزش آن از چند نوع وزنه استفاده می گردد. این وزنه های عبارتند از:

هر کدام از این وزنه های کیفیت های متفاوتی دارد. قدیم از وزنه های پلاستیکی بسیار استفاده می شد اما با توجه به مرور زمان این نوع وزنه های پوسیده می شدند و در حال حاضر وزنه های گالوانیزه و چدنی بیشترین استفاده را دارند.

وزنه آسانسور چدنی، گالوانیزه

وزنه های آسانسور چدنی وزن های متفاوتی دارد که بستگی به سایز و ابعاد آن دارد. به عنوان مثال وزن این وزنه های عبارتند از:

 • وزن وزنه 57: 35 کیلو
 • وزنه وزنه 76: 41 کیلو
 • وزنه وزنه 77: 53 کیلو
 • وزن وزنه 87: 57 کیلو
 • وزن وزنه 97: 60 کیلو

خط تولید وزنه ی چدنی آسانسور

پامیر آسانسور بعنوان قدیمی ترین و بزرگترین خط تولید انواع وزنه های تعادلی آسانسور آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

شما می توانید برای ثبت سفارش خود با کارشناسان ما تماس بگیرید. پامیر آسانسور توانایی تولید انواع وزنه های چدنی در اندازه های مختلف را دارا می باشد. و شما می توانید هر مقدار که می خواهید بدون نگرانی سفارش دهید زیرا ما سفارش شما را در کمترین زمان ممکن آماده می کنیم.

تولید کننده وزنه چدنی انواع اسانسور

اگر به دنبال بهترین تولید کننده وزنه های آسانسور می باشد جای درستی آمده اید زیرا ما بعنوان بزرگترین تولید کننده انواع وزنه های آسانسور می توانید در ارائه خدمت به شما کمک کنیم. تنها با یک بار خرید مشتری دائمی ما خواهید شد.

خرید بدون واسطه وزنه های چدنی آسانسور

با توجه به این که دلان در این حوزه زیاد شده و دست خریدار به تولید کننده نمی رسد. ما تصمیم گرفتیم تا برای ارائه خدمات بهتر و حذف واسطه های شروع به ایجاد بستری برای دسترسی مستقیم خریدار و تولید کننده بکنیم. شما می توانید بدون واسطه و بصورت مستقیم از ما خرید کنید.

خرید مستقیم وزنه تعادلی آسانسور

برای خرید مستقیم و بدون واسطه می توانید همین الان با کارشناسان ما تماس گرفته و خودتان قیمت ها را مقایسه کنید. خرید مسقتیم و راحت را با ما تجربه کنید.
پامیر آسانسور با بیش از 15 سال سابقه در تولید انواع وزنه های آسانسور، یکی از بزرگترین تامین کننده های وزنه آسانسور بازار تهران می باشد.

سوالات متداول

 • وزنه چدنی آسانسور چطور تولید می شود؟

نحوه تولید وزنه آسانسور بدین صورت است که ابتدا باید قالب وزنه طراحی و ساخته شود و سپس باید مواد اولیه آن در کره ذوب قرار داده شود و بعد از انجام فرآیند ذوب توسط سطل های فلزی به داخل قالب هدایت می گردد.

 • قیمت وزنه چدنی آسانسور چطور محاسبه می گردد؟

قیمت وزنه چدنی بر حسب قیمت مواد اولیه آن تعیین می شود. هر چقدر که قیمت چدن تغییر کند، اثر مستقیمی روی قیمت وزنه چدنی دارد.

 • نحوه خرید وزنه چدنی به چه صورت است؟

برای خرید وزنه چدنی می توانید از طریق واتساپ یا تماس مستقیم با کارشناسان ما سفارش خود را ثبت کنید.

 

منابع: alibaba

شرکت پامیر آسانسور

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۶ از ۵
از مجموع ۹ رای

14 در مورد “قیمت وزنه چدنی آسانسور از درب کارخانه”

  1. بله، پامیر آسانسور بزرگترین تولید کننده انواع وزنه های آسانسور می باشد. شما می توانید تمامی وزنه های خود را (چدنی، فلزی) بصورت عمده و زیر قیمت بازار تهیه کنید. اکثرا فروشندگان خیابان فتح بصورت مستقیم از ما خرید می کنند.
   همچنین شما می توانید وزنه چدنی خود را بصورت سفارشی و با ابعاد دلخواه سفارش دهید.
   برای استعلام قیمت وزنه چدنی آسانسور همین الان با کارشناسان ما در تماس باشید یا از طریق واتساپ پیام دهید.
   با تشکر

  2. سلام همکار عزیز.
   ما چون تمام کارها مون خاص هستن.
   شما براتون امکان رنگ آمیزی وزنه ها وجود داره؟؟
   با رنگ بهمون تحویل بدین.

  1. وزنه های تعادلی آسانسور که سایز استاندارد داشته باشند را در کمتر از یک روز برایتان ارسال می کنیم چون ابعاد استاندارد را همیشه موجود داریم.
   اما برای وزنه های سفارشی با ابعاد دلخواه شما می توانید بین دو تا سه روز در نظر بگیرید. البته دو سه روز کاری بعد از اینکه سفارش شما ثبت شد.
   از آنجایی که ما تولید کننده اصلی وزنه چدنی آسانسور می باشیم توانایی آماده سازی هر مقدار وزنه را که بخواهید داریم و می توانید در کمترین زمان ممکن برای شما آماده کنیم.
   شما می توانید برای ثبت سفارش همین الان با کارشناسان ما در واتساپ تماس بگیرید.

   1. سلام همکار گرامی .
    شما دفتر یا نمایندگی در سایر شهرستان ها هم دارین؟
    یا فقط از دفتر تهران تون ما میتونیم ثبت سفارش داشته باشیم

    1. چنانچه شما در شهرستانی مثل قم، اصفهان، شیراز، مشهد و … می باشید می توانید بصورت مستقیم از ما خرید کنید.
     در حال حاضر ما نمایندگی در این شهرستانها نداریم اما شما می توانید با تماس با کارشناسان ما سفارش خود را ثبت کنید و برای برایتان ارسال می کنیم.
     پامیر آسانسور بزرگترین تولید کننده انواع وزنه های تعادلی و وزنه های چدنی بصورت استاندارد و سفارشی می باشد.
     شما میتوانید بدون واسطه و با قیمت کمتر از ما تهیه کنید.

  1. سلام وقت بخیر
   خوشحالیم از اینکه توانستیم رضایت شما را داشته باشیم. همانطور که قبلا هم گفته بودیم یکی از ویژگی های اصلی پامیر آسانسور کیفیت محصولات می باشد. تمامی وزنه های ما از قبیل وزنه چدنی و وزنه فلزی آسانسور دارای بهترین کیفیت می باشد.

 1. سلام..
  از نمونه های ابعاد سفارشی تون هم عکس بزارین.
  تا ببینیم کیفیت کارهای سفارشی تون چطور هست.
  با تشکر

  1. سلام وقت بخیر
   تمامی عکس های موجود در این صفحه مربوط به خط تولید وزنه چدنی می باشد و همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید کیفیت کار بسیار عالی و درجه یک می باشد.
   ابعاد سفارشی با توجه به سفارش مشتری طراحی و اجرا می گردد. شما می توانید برای دریافت این نمونه ها به واتساپ شرکت پیام داده تا کارشناسان ما عکس های جدید را برایتان ارسال کند.
   پامیر آسانسور یکی از بزرگترین تولید کننده وزنه های آسانسور می باشد که بخش عمده بازار فتح را تحت پوشش خود قرار داده است.

 2. سلام مهندس جان ما برای پروژها مون چهار پارت وزنه چدنی نیاز داریم به ابعاد سفارشی کل وزن شون 7200 کیلو گرم میشه چند وقته میتونید تحویل بدین????

  1. اکثر وزنه های خیابان فتح توسط کارخانه ما تولید می شود و هیچ نگرانی بابت وزنه ها نداشته باشید زیرا ما در روز بالای 10 تن وزنه تولید می کنیم.
   برای ثبت سفارش می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
   چنانچه نیاز به لقمه آسانسور، براکت آسانسور و … داشتید نیز می توانید از ما تهیه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان و استعلام قیمت