انواع وزنه های تعادلی آسانسور

انواع وزنه تعادل آسانسور

وزنه آسانسور فلزی

وزنه آسانسور فلزی

این قطعه ازجنس بتن با روکش فلز ساخته شده و با توجه به وزن و ظرفیت کابین تعداد و سایز آن تعیین می شود.

وزنه آسانسور چدنی

این نوع از وزنه آسانسور از چدن ساخته می شود که در مقایسه با وزنه فلزی بسیار سنگین تر و مقاوم تر است.

وزنه آسانسور پلاستیکی

در ساخت این نوع وزنه ها از سیمان استفاده می شود بدین صورت که سیمان را داخل قلاب های پلاستیکی پر می کنند.

وزنه های آسانسور یکی از مهمترین قطعات در ساخت آسانسور می باشد زیرا وظیفه حفظ تعادل کابین آسانسور را دارد. بدون وجود وزنه آسانسور نمی توان بین طبقات جابجا شد. وزنه آسانسور همچنین باعث می شود تا فشار کمتری روی موتورهای آسانسور وارد شود. آسانسور ها دارای دو نوع وزنه آسانسور می باشند

  • وزنه آسانسور فلزی
  • وزنه آسانسور چدنی

وزنه آسانسور تهران

بزرگترین تولید کننده وزنه آسانسور در تهران. اگر به دنبال وزنه آسانسور با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستید همین الان با کارشناسان ما در واتساپ تماس باشید.

تولید کننده وزنه آسانسور

پامیر آسانسور توانسته با بیش از 15 سال سابقه بهترین و با کیفیت ترین وزنه های آسانسور را تولید کند.

کلیه قطعات آسانسور را ما برایتان تامین می کنیم.

وزنه های تعادل آسانسور چیست؟

موتورهای آسانسور به تنهای نمی توانند وزن آسانسور را تحمل کنند و برای بالا بردن کابین نیاز به یک نیروی کمکی دارند. این نیروی کمکی در واقع وزنه های سنگینی هستند که توسط کابل به کابین وصل می شوند تا تعادل کابین حفظ شود.

این وزنه ها در آسانسورهای کششی علاوه بر کمک به حفظ تعادل، نیمی از بار کابین را نیز تحمل می کند تا موتورهای به راحتی بتوانند حرکت کنند.

انواع وزنه های تعادل آسانسور

برای حفظ تعادل بین وزن کابین و وزن مسافرین از وزنه های آسانسور استفاده می شود. استفاده از این وزنه ها باعث می شود تا کابین هنگام حرکت دچار لرزش نشده و به آرامی حرکت کند. وزنه های تعادلی آسانسور به سه دسته کلی تقسیم می شود که عبارتند از:

هر کدام از این وزنه ها فرآیند ساخت مخصوص به خود را دارد که شما می توانید با کلیک بر روی هر کدام جزئیات بیشتری را مشاهده کنید.

نحوه ساخت وزنه آسانسور

وزنه های آسانسور به روش های مختلفی ساخته می شوند و در ساخت آنها از چدن، سرب یا بتن همراه با روکش پلاستیکی یا فلزی استفاده می شود.

از لحاظ استحکام و ماندگاری قطعا وزنه های چدنی بسیار مقاوم تر و سنگین تر هستند و به مرور زمان خورده نمی شوند. بعد از وزنه های چدنی، وزنه های فلزی مقاومت بیشتری دارند و دیرتر خراب می شوند. در آخر نیز وزنه های پلاستیکی قرار دارند که داخل آن را پر از سیمان می کنند.

قیمت وزنه تعادل آسانسور

قیمت هر کدام از انواع وزنه ها با توجه به وزن و موادی که هنگام ساخت استفاده می شود محاسبه می گردد. وزنه های چدنی قیمت بالاتری نسبت به سایر وزنه ها دارد و علت آن هم مقاومت و سختی آن می باشد. برای دریافت قیمت دقیق هر کدام از وزنه ها می توانید با کارشناسان پامیر آسانسور تماس بگیرید یا در واتساپ پیام دهید.

قیمت وزنه گالوانیزه آسانسور

وزنه گالوانیزه یا همان وزنه فلزی با روکش های فلزی ساخته می شود. ابتدا روکش این وزنه ها را طراحی و برش می زنند و سپس داخل آن را بتن می ریزند تا کاملا محکم شود. قیمت این نوع وزنه ای تعادلی آسانسور با توجه به ابعاد آن مشخص می شود. برای دریافت قیمت هر کدام از این وزنه ها با کارشناسا ما تماس بگیرید.

وزنه گالوانیزه سهند

قیمت وزنه چدنی آسانسور

وزنه چدنی در دو نوع استاندارد و غیر استاندارد دارد. طبق سفارش شما ما هر کدام از این وزنه های را طراح کرده و بعد با توجه به وزن و ابعاد هر کدام قیمت را محاسبه و به شما اعلام خواهیم کرد. برای دریافت اطاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قاب وزنه آسانسور

وزنه آسانسور قاب های مختلفی دارد از جمله قاب فلزی و قاب پلاستیکی. هر کدام از این قاب ها ابتدا طراحی و سپس ساخته می شود. شما می توانید با توجه به نیازتان هر کدام از این قاب ها را سفارش داده و استفاده کنید.

وزن وزنه چدنی آسانسور

وزنه چدنی بسیار سنگین می باشد چون از چدن که فلزی بسیار سنگینی است استفاده می شود. وزن هر کدام از این وزنه های تعادلی بستگی به ابعاد و سایز آن قالب دارد. در جدول زیر وزن تقریبی هر کدام از این وزنه های تعادلی گفته شده است.

سایز وزنه

57

67

77

87

97

وزن به کیلو گرم

37

43

53

57

62

وزنه گالوانیزه آسانسور

وزنه گالوانیزه در واقع همان وزنه های فلزی است. علت نام گزاری آن بخاطر این است که روی آن با ورق های فلزی پوشانده شده است و داخل آن پر از بتن است که در دو نوع استاندارد و غیر استاندارد عرضه می شود. اندازه های استاندارد در همه جا یکی است اما گاهی اوقات ممکن است آسانسور در قسمتی از ساختمان نصب شود که امکان استفاده از وزنه های استاندارد نیست در چنین مواقعی باید با توجه به فضا و ابعاد مورد نیاز، وزنه های را سفارش دهیم که به آن وزنه های غیر استاندارد گفته می شود.

وزنه های گالوانیزه از ابعاد 57 تا 117 سانتی متر تولید می شود. که جایگزین مناسبی برای وزنه های چدنی هستند.

ابعاد وزنه گالوانیزه

57

67

77

87

97

107

117

وزن به کیلو گرم

40

50

55

60

70

80

90

خط تولید وزنه آسانسور

شرکت پامیر آسانسور با بیش از 15 سال سابقه در زمینه تولید انواع وزنه های تعادلی آسانسور و سایر قطعات آن، دارای بزگترین خط تولید انواع وزنه های آسانسور می باشد. که در ادامه عکس آنها قرار داده شده است.

وزنه تعادلی کششی

همانطور که گفتیم هر کدام از این وزنه های آسانسور کار یکسانی را انجام می دهند و وظیفه حفظ تعادل در آسانسور را برعهده دارند که بسیار مهم است. استفاده نکردن از این وزنه ها باعث ایجاد لرزش در کابین می شود که باعث می شود امنیت مسافر در خطر بی افتد. برای برقرار تعادل کابین علاوه بر وزنه به چیزهای دیگری نیز نیاز داریم از جمله:

  • سیم بکسل
  • فلکه هرزگرد
  • کفشک

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره هر کدام می توانید روی آنها کلیک کنید.

قیمت وزنه های تعادل آسانسور

پامیر آسانسور بهترین قیمت بازار را به شما ارائه می دهد زیرا با حذف واسطه های بهترین قیمت را از درب کارخانه می توانید تهیه کنید. قیمت های وزنه تعادل با توجه به نوع و ابعاد آن محاسبه می گردد. برای دریافت قیمت هر وزنه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

فروش وزنه تعادل آسانسور

شرکت پامیر آسانسور بعنوان بزرگترین فروشنده انواع وزنه های تعادلی آسانسور می باشد که بخش اعظمی از نیاز بازار را تامین می کند. شما مشتری گرامی نیز می توانید برای خرید هر کدام از این وزنه های آسانسور با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

قیمت وزنه سربی آسانسور

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انواع وزنه های و قیمت روز آن می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اینکه از طربق واتساپ در ارتباط باشید.

قیمت وزنه آسانسور بتنی

وزنه آسانسور بتنی یکی دیگر از محصولات پامیر آسانسور می باشد که دارای کیفیت بالای است.

این وزنه های دارای طول عمر بیشتری می باشد اما وزنه های چدنی مقاومت بیشتری نسب به همه وزنه های دارد و همچنین عمر بیشتری هم دارد.

فروش وزنه آسانسور

برای خرید انواع وزنه های آسانسور بدون واسطه و بصورت مستقیم از درب کارخانه، همین الان تماس بگیرید.

پامیر آسانسور بزرگترین تولید کننده و فروشنده انواع وزنه های آسانسور در تهران می باشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۶ رای
مشاوره رایگان و استعلام قیمت